Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declaratie unica , CASS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declaratie unica , CASS

O Intreprindere individuala , norma de venit , realizeaza venit sub plafon , declara CASS pe anul 2022 sau estimat 2023...?
va multumesc
george-neagu, moderator
doar estimat 2023 - daca norma e sub plafon nu se datoreaza CASS.