Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... un sindicat poate depune o întâmpinare într-un ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

un sindicat poate depune o întâmpinare într-un dosar de contestare ...

un sindicat poate depune o întâmpinare într-un dosar de contestare la tribunal a unei decizii de sancționare a unui membru de sindicat ?
Buna ziua,
Doar intimatul/paratul din dosar poate formula întâmpinare.
O terță persoană poate formula o cerere de intervenție.
la o contestație ,membrul de sindicat este reclamant ,nu pârât