Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua , am o intrebare avem un angajat care aduce ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua , am o intrebare avem un angajat care aduce o factura ...

Buna ziua , am o intrebare avem un angajat care aduce o factura de servicii medicale in valoare de 25.000 Ron are o interventie chirurgicala la un spital privat si suma respectiva suporta angajatorul . Intrebarea este cum inregistrezi factura si suma respectiva trebuie sa includ in calcul salarial la saraiatul respectiv si sa calculezi contributiile ?
Servicii medicale suportate de angajator. Cum se inregistreaza aceste cheltuieli?
[ link extern ]