Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua Va rog frumos daca are cineva stiinta unde ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua Va rog frumos daca are cineva stiinta unde pot gasi ...

Buna ziua
Va rog frumos daca are cineva stiinta unde pot gasi Ordinul 50/1990 al MMPS republicat in 1994

Am mare nevoie de el
multumesc
Bună ziua,

Accesați următorul link: [ link extern ] .
Vedeti acest link
[ link extern ]