Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am și eu o întrebare, am un magazin mixt legat de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am și eu o întrebare, am un magazin mixt legat de locuință ...

Bună ziua.Am și eu o întrebare,am un magazin mixt,legat de locuință mea personala un ușa de întrare și ieșire în magazin..Magazinul are o ușă comuna cu o camera din loc personala.De câte ori vine politia vamala în control,îmi spune ca nu e legal cu aceasta ușa.Usa o folosesc rar ca acces în mag. a mea sau a gestionarea din mag..Rog lamuriti -ma cum e corect.Pe ușa am pus un afiș cu inscripția SPATIU PRIVAT.Va mulțumesc!
Incercati sa redactati topicul in forma inteligibila
Nu se intelege
un ușa de întrare și ieșire în magazin
.
o camera din loc personala
,s
au a gestionarea din mag