Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua, ca ong se pot organiza evenimente( ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua, ca ong se pot organiza evenimente( petreceri ) pe ...

Buna ziua, ca ong se pot organiza evenimente( petreceri ) pe teren privat deschise publicului? si ma poate indruma cineva de cam ce autorizatii este nevoie?
Se pot organiza în măsura in care aveți aceste activitati prevazute în statut.