avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1059 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Program de contabiliate in partida simpla pentru PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Program de contabiliate in partida simpla pentru PFA

Buna ziua,
Imi poate recomanda cineva un program bun de contabiliate in partida simpla pentru PFA.
Ultima modificare: Marți, 30 Mai 2023
maria6009, utilizator
Cel mai recent răspuns: sanda2902 , utilizator 08:40, 31 Mai 2023
Buna ziua. Va recomand programul ContApp
[ link extern ] .
Ultima modificare: Marți, 30 Mai 2023
sanda2902, utilizator
Multumesc
Cu mare drag !

maria6009 a scris:

Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Care este cel mai utilizat program de contabilitate CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109 optez ptr saga insa as dori sa stiu cu ce programe se mai lucreaza mai usoare ptr o firma care nu are gestiune, nu are un volum asa mare de facturi, ce imi ... (vezi toată discuția)
Contabilitate in partida dubla sau simpla? mioara2012 mioara2012 Buna ziua! Am avut un SRL la care tineam contabilitatea, bineinteles, in partida dubla. In a doua jumatate a anului 2014, am infiintat un PFA, pentru care am ... (vezi toată discuția)
Srl sau pfa ionut12345 ionut12345 Buna ziua. Care este diferenta dintre un PFA si un SRL? Cat de costa sa le infiintezi? Care sunt avantajele/dezavantajele? intentia este - comert ... (vezi toată discuția)