Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Program de contabiliate in partida simpla pentru PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Program de contabiliate in partida simpla pentru PFA

Buna ziua,
Imi poate recomanda cineva un program bun de contabiliate in partida simpla pentru PFA.
maria6009, utilizator
Buna ziua. Va recomand programul ContApp
[ link extern ] .
sanda2902, utilizator
Multumesc
Cu mare drag !

maria6009 a scris:

Multumesc