Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Cele 2 plafoane aplicate diurnei neimpozabile si pt ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Cele 2 plafoane aplicate diurnei neimpozabile si pt tarile din afara UE sau cu risc

Buna ziua! Cele 2 plafoane aplicate diurnei neimpozabile, din 2023 sunt valabile si pentru tarile in afara UE sau pt tarile cu risc, va rog?

Multumesc!
danymunteanu, utilizator
da sunt valavbile si pt non UE . Plafon 1 diurna exterba 2.5 x diurna din tabel
Consultati tarile pt diurne aici : ANEXA [ link extern ]