Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Abuz in serviciu?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Abuz in serviciu?

Buna ziua,
Astept un certificat medico-legal iar cei de la IML spun ca a fost trimis catre sectia de politie.
Partea interesanta este ca cel care se ocupa de dosarul deschis este prieten foarte bun cu cel care a savarsit actele de violenta. Probabil ca de aceea imi spune ca nu a sosit certificatul ,desii cei de la IML sustin contrariul.
Cum altfel pot intra in posesia certificatul cand culmea cel care este platit sa te protejeze te impiedica sa il obtii!?
Costin85, utilizator
Am rezolvat intre timp se pare ca intradevar nu a ajuns.Multumesc.

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Detaliati.