Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale urgent!model cerere de aprobare de la locatari pt ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

urgent!model cerere de aprobare de la locatari pt sediul social al unei firme

am si eu nevoie urgent de un model de cerere de aprobare de la locatarii unui bloc pentru sediul unei firme intr-un apartament!e urgent!multumesc
Poate vrei model de Acord al asociatiei de proprietari.
Modelul il gasesti pe site-ul ORC
Bafta!
ASOCIATIA DE PROPRIETARI _______________
SEDIU___________________________________
Cod fiscal __________________
Nr _______ / _________

ACORD

Subscrisa Asociatia de proprietari……………………………………., cu sediul in ……………….. str…………………nr….,bl……,sc…..,ap….., jud ………….. reprezentata legal prin d-nul/d-na …………………………., in calitate de ………………….., identificat cu CI/BI seria …… nr ……………, prin prezenta ne manifestam acordul ca SC ………… ………………………….. , sa aiba sediul social cu activitatea de………………………………, la adresa ……………….. str. ……………………., nr……… , bl ……., ap. ...... , jud ………………..

Presedinte /Administrator
________________________________
multumesc mult de tot