Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua. Am depus cererea pentru recuperarea ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua. Am depus cererea pentru recuperarea poliței de la ...

Bună ziua. Am depus cererea pentru recuperarea politiei de la euroins mi-au trimis cererea cu suma care mai trebuie sa o primesc și am trimis documentația mai departe la fga. Întrebarea mea este unde gasesc eu Numar cerere de plata. Pentru ca oricum am încercat sa îl scriu la status de cerere numărul nu e bine. Eventual sa trimit un email la euroins?
Trimiteti email si solicitati comunicare numar inregistrare solicitare returnare suma diferenta RCA
O să primiți o înștiințare pe email de la FGA, cu număr de înregistrare. Trebuie să vă înarmați cu multă răbdare, sunt peste 100.000 de dosare. Până vă vine rândul...