Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CUM DOBANDESC DREPTUL DE PROPRIETATE ASUPRA UNEI ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CUM DOBANDESC DREPTUL DE PROPRIETATE ASUPRA UNEI SUPRAFETE DE ...

CUM DOBANDESC DREPTUL DE PROPRIETATE ASUPRA UNEI SUPRAFETE DE TEREN PE CARE PREDECESORII MEI O DETIN DE PESTE 30 ANI
Discutati cu un avocat si vedeti daca exista optiunea unui proces de uzucapiune, daca nu aveti acte.
Ionut.ion, utilizator