avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 303 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua! Mă poate ajuta cineva cu linkuri la ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua! Mă poate ajuta cineva cu linkuri la următoarele ...

Buna ziua!

Mă poate ajuta cineva cu linkuri la următoarele documente? Vă mulțumesc!
- Recomandarea Comisiei Europene privind Legislatia Familiei, respectiv Principiile Legislatiei Europene privind Autoritate Parinteasca (adoptata la 27 martie 2007);
- Rezolutia nr. 2079 a Consiliului Europei privind Egalitatea Parinteasca si responsabilitatea Parinteasca impartita: rolul tatilor (adoptata in 2015).
Cel mai recent răspuns: alina.cr7 , utilizator 17:05, 23 Iunie 2023
Vă mulțumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Forta juridica a tratatului de la lisabona Adela.Alexandra Adela.Alexandra Ce ati analiza/mentiona in cadrul unui subiect cu tema \"Forta juridica a Tratatului de la Lisabona\"? Multumesc (vezi toată discuția)
Legislatie ???? corinuta corinuta Buna, m-ar interesa legislatie in domeniul egalitatii de sanse, intre barbati si femei, drepturile salariale..., drepturile de a se reincadrain munca, pe ... (vezi toată discuția)
Propunere legislativa referitor la grupa deosebita ! ovis67 ovis67 Buna ziua, pe 15 martie dl Dragos Niculescu redactor pe acest sait a publicat un articol referitor la modificarea legii 263/2010 privind grupa de munca ... (vezi toată discuția)