Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua! Mă poate ajuta cineva cu linkuri la ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua! Mă poate ajuta cineva cu linkuri la următoarele ...

Buna ziua!

Mă poate ajuta cineva cu linkuri la următoarele documente? Vă mulțumesc!
- Recomandarea Comisiei Europene privind Legislatia Familiei, respectiv Principiile Legislatiei Europene privind Autoritate Parinteasca (adoptata la 27 martie 2007);
- Rezolutia nr. 2079 a Consiliului Europei privind Egalitatea Parinteasca si responsabilitatea Parinteasca impartita: rolul tatilor (adoptata in 2015).
Vă mulțumesc!