avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Lucrez de 25 de ani la o societate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Lucrez de 25 de ani la o societate privata, fiind ...

Bună ziua! Lucrez de 25 de ani la o societate privata, fiind încadrat cu studii medii, ulterior am absolvit facultatea, dar nu am fost încadrat cu studii superioare.
M-i s-au trasat și alte sarcini de serviciu, pe bază de Decizie, care nu sunt trecute în fișa postului.
Ce pot face pentru schimbarea fișei postului și schimbarea incadrarii?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:00, 23 Iunie 2023
Cand ati primit acea decizie de ce nu ati contestat-o?

Schimbarea incadrarii ca urmare a absolvirii unei facultati nu este obligatorie ..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transformarea postului conform studiilor de licenta absolvite. simona_dumitrascu simona_dumitrascu Buna ziua! In prezent sunt laborant informatica I cu studii medii in cadrul unui liceu. In vara anului 2008, am absolvit studiile de licenta de 3 ani a ... (vezi toată discuția)
Angajare in funtie de studii ioana2122 ioana2122 Daca eu am terminat facultatea, angajatorul este obligat sa ma angajeze pe studii superioare sau poate si pe studii medii??? Momentan lucrez la o societate in ... (vezi toată discuția)
Cumul de functii lorymiha lorymiha buna ziua! lucrez in primarie de 5 ani in functia de referent de specialitate, treapta 2, studii medii in cadrul compartimentului contabilitate. conform ... (vezi toată discuția)