Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Lucrez de 25 de ani la o societate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Lucrez de 25 de ani la o societate privata, fiind ...

Bună ziua! Lucrez de 25 de ani la o societate privata, fiind încadrat cu studii medii, ulterior am absolvit facultatea, dar nu am fost încadrat cu studii superioare.
M-i s-au trasat și alte sarcini de serviciu, pe bază de Decizie, care nu sunt trecute în fișa postului.
Ce pot face pentru schimbarea fișei postului și schimbarea incadrarii?
Cand ati primit acea decizie de ce nu ati contestat-o?

Schimbarea incadrarii ca urmare a absolvirii unei facultati nu este obligatorie ..