Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Căsătoria cu separare de bunuri in străinătate are ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Căsătoria cu separare de bunuri in străinătate are valabilitate ...

Căsătoria in străinătate cu bunuri separate,are valabilitate și în România? La transcrierea căsătoriei în România am confirmat funcționarul de la starea civilă -regimul de bunuri separate
Mulțumesc .

Maryegy, utilizator