avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2012 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... angajari 2010
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

angajari 2010

conform oug adoptata luni de guvernul Romaniei dar nepublicata inca in MO blocarea posturilor se va prelungi si in 2010.
guardul de la primaria mea se pensioneaza , nu au plecat 15% ca sa pot angaja cum prevede og 34/2009 ce sa facem , sa facem noi curatenie
sau daca pleaca contabilul ce se intimpla ca acolo nu ne pricem nici unul din cei care vom ramine , in timp ce la curatenie da
Cel mai recent răspuns: mihaicalinescu2005 , utilizator 20:28, 27 Ianuarie 2010
Daca nu aveti personal competent caruia sa-i fie delegate astfel de atributii, atunci, angajati o firma de contabilitate. :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajare bugetari 2680512521612 2680512521612 pot angaja alta persoana in locul uneia care se pensioneaza intr-o institutie finantata din venituri proprii? (vezi toată discuția)
Atributii functie de secretar comuna marina.marina67 marina.marina67 Incepand cu data de 01.01.2009 am fost promovata temporar,pe o perioada de 6 luni,pe functia de secretar comuna,cu obligatia de a se organiza ... (vezi toată discuția)
Angajare la institutie publica pe post vacant camelot camelot Buna ziua, Am o mare dilema privind legea slarizarii unice si Ord. 34/2009 care se refera la reducerea cheltuielilor bugetare. Concret : la data de ... (vezi toată discuția)