Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... angajari 2010
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

angajari 2010

conform oug adoptata luni de guvernul Romaniei dar nepublicata inca in MO blocarea posturilor se va prelungi si in 2010.
guardul de la primaria mea se pensioneaza , nu au plecat 15% ca sa pot angaja cum prevede og 34/2009 ce sa facem , sa facem noi curatenie
sau daca pleaca contabilul ce se intimpla ca acolo nu ne pricem nici unul din cei care vom ramine , in timp ce la curatenie da
Daca nu aveti personal competent caruia sa-i fie delegate astfel de atributii, atunci, angajati o firma de contabilitate. :)