Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Informatii referitoare la infiintarea firmei de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Informatii referitoare la infiintarea firmei de catering?

Buna ziua.
Ma puteti ajuta cu informatii referitoare la infiintarea unei firme de catering, respectiv, conditii de baza pentru a putea infiinta aceasta firma?
M-ar interesa si legat de spatiu,ca si dimensiuni,cat ar trebui sa fie.
Suntem 2 asociati(bucatari) care vrem sa ne deschidem un catering,pentru inceput mic,un fel de baza si un felul doi.Avem si sofer pentru livrari si un om care se va ocupa de reclama,aprovizionare.
Multumesc pentru eventuale raspusuri!
george-neagu, moderator
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...