Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua Ce pot sa fac in privința plăților ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua Ce pot sa fac in privința plăților concediilor medicale ...

Buna ziua
Ce pot sa fac in privința plăților concediilor medicale din noiembrie anul trecut?
Abia au început să-mi de cate 200 de lei pe lună ,și am de luat până în Martie 2023
Eu am luat până în prezent pe luna lu noiembrie anul trecut
Angajatorul nu mi-a plătit concediul medical. Cui mă adresez?
www.avocatnet.ro/articol_597...