avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 212 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua Ce pot sa fac in privința plăților ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua Ce pot sa fac in privința plăților concediilor medicale ...

Buna ziua
Ce pot sa fac in privința plăților concediilor medicale din noiembrie anul trecut?
Abia au început să-mi de cate 200 de lei pe lună ,și am de luat până în Martie 2023
Eu am luat până în prezent pe luna lu noiembrie anul trecut
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:44, 10 Iulie 2023
Angajatorul nu mi-a plătit concediul medical. Cui mă adresez?
www.avocatnet.ro/articol_597...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

În luna august, mai aveam de luat banii pe 5 zile de concediu ... Jaetel Jaetel În luna august, mai aveam de luat banii pe 5 zile de concediu medical, dar nici până în data zilei de 30.09.2022 nu am luat banii cuveniți. Întrebarea ... (vezi toată discuția)
refuz plata concediu medical Catalina2214 Catalina2214 Buna ziua,eu m-am operat de curând iar angajatorul îmi tot găsește nod in papura cu concediile medicale și le trimite înapoi din varii motive, iar plata ... (vezi toată discuția)
Vreau un ajutor cu privire la faptul ca nu mi-a fost plătit ... mariacomiza mariacomiza Vreau un ajutor cu privire la faptul ca nu mi-a fost plătit concediul medical pentru toată luna septembrie. Lucrez la un SRL și nu știu cui să mă ... (vezi toată discuția)