Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un notar se poate deplasa domiciliu?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un notar se poate deplasa domiciliu?

Un notar se poate deplasa domiciliu.
Se pot deplasa dar costurile sunt mari și trebuie sa sunați mai mulți notari pt a găsi unul.dispus sa o facă..
Se poate deplasa, dar nu mulți o fac. În orice caz, trebuie să-i prezentați situația și toate actele necesare înainte de programarea deplasării, care se face doar pentru semnarea actului încheiat.