Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Buna ziua .. Va rog frumos un raspuns .. La procesul ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Buna ziua .. Va rog frumos un raspuns .. La procesul de uzcapiune ...

Buna ziua ..
Va rog frumos un raspuns ..
La procesul de uzcapiune accensiune
Sa obținut raportul de expertiza topografica avizat opci
Actele care stau la baza raportului
Sunt certificat fiscal succesiune solicitat de mine cu cnp si datele mele eu sunt parata
Contract vanzare cumparare
titlu de propietate

Reclamații in proces cu mine parata urmează expertiza de identificare constructii
EI AU VOIE SĂ FOLOSESCA ACEST RAPORT COPIE CARE ARE LA BAZA ACTELE MELE PE CARE LE DEȚIN CA MOȘTENITOARE ÎN ORIGINAL ???
Se pot referi la actele depuse in dosar, in cadrul aceluiasi proces.