Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Imi poate spune cineva, va rog, Ce se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Imi poate spune cineva, va rog, Ce se intampla cu ...

Buna ziua,
Imi poate spune cineva, va rog, Ce se intampla cu bugetarii, in cazul in care agentia se desfiinteaza?
Va multumesc.
Fie vor fi relocati, fie in somaj.