Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... arborarea drapelului romaniei intr o intersectie cu ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

arborarea drapelului romaniei intr o intersectie cu sens giratoriu ...

arborarea drapelului romaniei in intersectie cu sens giratoriu este legala conform legii? drapelul este un simbol deosebit iar arborarea lui nu poate fi facuta ca si cand ar fi o carpa fluturata in vant intr-un sens giratoriu
wazz, utilizator
[ link extern ]
Cine a arborat drapelul in intersectie pe drum public ?
Vedeti Legea nr. 75 din 16 iulie 1994 privind arborarea drapelului României, intonarea imnului național și folosirea sigiliilor cu stema României de către autoritățile și instituțiile publice
[ link extern ]
Primăria