Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Referitor la socrul decedat masa succesorala nu s a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Referitor la socrul decedat masa succesorala nu s a facut,intre ...

Referitor la socrul decedat masa succesorala nu s a facut,intre timp,decedeaza si a doua sotie,care asa cum am specificat,nu are copii cu socru,doar un nepot de pe sora ei .Cum se va proceda la dezbaterea masei succesorale?!Mentionez,au casa facuta impreuna.Va multumesc.
Ați primit răspunsul aici.
www.avocatnet.ro/forum/discu...