Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum pot sa vad actele dintr-un dosar care s-a judecat ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum pot sa vad actele dintr-un dosar care s-a judecat acum 2 ...

Cum pot sa vad actele dintr-un dosar care s-a judecat acum 2 ani ?

Au zis ca nu sunt parte si ca nu pot vedea actele .

art. 162 din Regulamentul de ordine interioară al instanţelor judecătoreşti, aprobat prin Hotărârea C.S.M. nr. 1375/2015.

ce alte optinuni sunt ?
Buna ziua, optiuni nu prea aveti daca nu suntetik parte. Aveti macar un interes pe care sa il justificati? sunteti succesor al vreunei parti, de exemplu?
Nu aveți nici o ptiune daca nu ați fost parte in.proces sau dacă nu sunteți moștenitor al.uneia dintre părți.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat