Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , ordonanța 63/2023 care prevede unele ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , ordonanța 63/2023 care prevede unele creșteri salariale ...

Buna ziua , ordonanța 63/2023 care prevede unele creșteri salariale pentru anumite categorii de angajați din sănătate cum ar fi și asistenți medicali , se aplica și pentru asistenți medicali din Cabinete medicale școlare ? Mulțumesc
Legea nu distinge, prin urmare, consider ca se aplica.