Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... inscriere fara activare
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

inscriere fara activare

M-am inscris pe site dar nu am primit emailul de activare. Poate cineva sa retrimita acest email de activare? Multumesc.
Cautati si in spam din emailul Dv.
Sigur nu este in spam. Daca se poate doresc o retrimitere pentru a finaliza inscrierea.
Buna seara. In coltul din dreapta sus, unde este casuta de logare, veti vedea scris "Click aici pentru activarea contului". Daca dati click, veti fi redirectionat catre o pagina de unde va puteti retrimite singur mailul de activare.
Numai bine.