Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... nu pot activa contul
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

nu pot activa contul

Desi sunt avertizat ca mi s-a trimis un e mail pentru activarea contului,
in casuta postala nu a intrat nici unul, iar cand incerc sa folosesc anumite facilitati sunt avertizat ca nu am contul activ.

Pot primi din nou e mail ul ?

Sigur. Daca faceti click pe link-ul care va avertizeaza ca nu aveti contul activat, ar trebui sa ajungeti la o pagina in care vi se afiseaza si un link pe care daca apasati, se retrimite mailul de activare.

Daca aveti cont de utilizator pe Yahoo, ar fi util sa faceti un filtru care sa aduca in inbox orice email primit de la adresele newsletter sau avocatnet @avocatnet.ro.

Numai bine.
Scuza, am acesat pagina <<www.avocatnet.ro/content/inr... >>
Nu gasesc linkul pentru retrimitere mail activare