Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... As dori sa îmi fac un pfa sau o intreprindere ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

As dori sa îmi fac un pfa sau o intreprindere individuala.

As dori sa îmi fac un pfa sau o intreprindere individuala sau intreprindere familiala pentru scoala de șoferi și închiriere masini. Intrebarea este :pot infinta pfa pentru doua sau trei coduri caen sau trebuie sa infintez srl daca vreau sa activez pe mai multe coduri caen? Mulțumesc!
george-neagu, moderator