avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 655 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren intabulat? Daca in extras de cf am 0.5 ha ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren intabulat? Daca in extras de cf am 0.5 ha teren,si titluri ...

Teren intabulat?
Daca in extras de cf am 0.5 ha teren,si titluri eliberate pe 4 ha cat trebuie cadastrat sa am toata suprafata?( pana la revolutie pe cf apareau 250mp)

Alte discuții în legătură

Teren intabulat? teren de intabulat.daca in extras de cf am 0.5 ... OROSZ ANDREI OROSZ ANDREI Teren intabulat? Teren de intabulat.Daca in extras de cf am 0.5 ha teren,si titluri eliberate pe 4 ha cat trebuie cadastrat sa am toata suprafata?( pana la ... (vezi toată discuția)
Rectificare act de mostenitor gabitza1007 gabitza1007 buna ziua. am si eu o mare problema. in anul 1972 bunicul meu impreuna cu bunica au cumparat un teren in suprafata totala de 299 mp. in anul 1987 bunica ... (vezi toată discuția)
De ce se face diminuare de suprafata la un imobil, inainte de notare de posesie? Gizella76 Gizella76 Este vorba de un teren intravilan cu o suprafata de 750mp. cumparat in 1969 pe care s-a construit o casa de catre parintii mei. Avind in vedere ca doar 250mp ... (vezi toată discuția)