Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna ziua In anul 2006 am inchiriat un teren pentru ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna ziua In anul 2006 am inchiriat un teren pentru amplasare ...

Buna ziua
In anul 2006 am inchiriat un teren pentru amplasare panou publicitar
Din 2012 nu mi-a mai fost platita chiria si nici firma respectiva nu mai o gasesc
Unde ma pot adresa pentru plata chiriei retroactiv si dezafectarea panoului
Dupa 12 ani doriti plata unei chiri retroactive?