Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... LEGEA 351/2022. Buna ziua! Am văzut că a intrat în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

LEGEA 351/2022. Buna ziua! Am văzut că a intrat în vigoare ...

LEGEA 351/2022. Buna ziua! Am văzut că a intrat în vigoare de la 1Ianuarie 2023.Ma puteți lămuri și pe mine va rog:Eu am lucrat că electrician intretinere in cadrul minei .ce prevede litera K ,ma incadrez sa ies la pensie mai devreme sau pt ce s a adaugat aceasta litera?Multumesc
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] .
Exista o conditie pentru a vi se putea emite adeverinta de catre firma. Gasiti informatii aici: [ link extern ]
Firma trebuia sa intocmeasca niste documente pana la data de 01.04.2001 pentru a putea emite adeverinta.