Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara. As dori sa aflu daca pentru o suma de 550 ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara. As dori sa aflu daca pentru o suma de 550 lei, dobandita ...

Buna seara. As dori sa aflu daca pentru o suma de 550 lei, dobandita in urma vanzarii unor produse de igiena pentru batrani (pampersi) ramase de la soacra decedata, trebuie sa declar si sa platesc taxe la ANAF.
Va multumesc.
Nu