avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1261 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara. As dori sa aflu daca pentru o suma de 550 ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara. As dori sa aflu daca pentru o suma de 550 lei, dobandita ...

Buna seara. As dori sa aflu daca pentru o suma de 550 lei, dobandita in urma vanzarii unor produse de igiena pentru batrani (pampersi) ramase de la soacra decedata, trebuie sa declar si sa platesc taxe la ANAF.
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 05:52, 29 August 2023
Nu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Centru de batrani / azil batrani ottismateescu ottismateescu Buna ziua, De curand mi am internat bunica intr-un azil. Inainte de internare am fost asigurat de anumite conditii si toata lumea vorbea si se comporta ... (vezi toată discuția)
Acte proprietate fara succesiune MarietaD MarietaD Buna ziua, As dori sa aflu informatii legate de cum trebuie procedat in cazul unei mosteniri. Recent a decedat tatal si bunica sotului meu, iar situatia pe ... (vezi toată discuția)
Succesiune meryemmmm meryemmmm v-as ruga sa ma lamuriti in urmatoarea situatie referitoare la o succesiune: ce urmeaza a fi facuta zilele acestea; familia batranului decedat este compusa ... (vezi toată discuția)