Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cine redacteaza contractul de prestari servicii?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cine redacteaza contractul de prestari servicii?

Cine redacteaza contractul de prestari servicii? Prestatorul sau Beneficiarul?
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Oricare dintre parti. Nu este o regula.
Ideal este ca acest contract sa se negocieze, adica sa poata include modificari propuse de ambele parti.
Multumesc frumos ptr raspuns.
cu placere!
Spor!
Ana