Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Revin din greșeală am uitat să menționez am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Revin din greșeală am uitat să menționez am vârstă de 59 ...

Revin din greșeală am uitat să menționez am vârstă de 59 ani și 2 luno
Ramane acelasi raspuns.
Limita de varsta la 65 ani.
De la pensie de invaliditate se pooate trece doar la cea de limita de varsta.
Neavand ani de grupe/conditii de munca care sa va aduca o reducere de varsta, ramaneti la limita de varsta ;a 65 ani.