Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare cautam un avocat capabil a comunica in limba engleza
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

cautam un avocat capabil a comunica in limba engleza

Hallo

Eu sint un om de afaceri Britanic si acest anunt este in numele meu si al asociatului meu Israelian.

Noi sintem interesati a incepe sa activam in Romania in viitorul apropiat si cautam un avocat capabil a comunica in limba engleza pentru aranjarea materiei administrative.

Putem fi contractati prin urmatoarea adresa: josephe@fastmail.co.uk
Dear Sirs,

Pls let me introduct myself, my name is Cristian E. CIORTAN, and I do believe that I could help you in this challenge. Pls call +40722393464.

Looking forward to hear from you,

Truly Yours,
Capt. Cristian E. CIORTAN
Dear Sir,

My name is Irina Mayer and I am a senior lawyer at Taylor, Epure & Associates Law Firm.Taylor, Epure & Associates is a Romanian law partnership that brought together Romanian and English lawyers practicing in Romania to create a leading full-service commercial law firm.
Therefore, I think we can be of great help for you as we are dealing with the legal issues of foreign, including British, clients.
If you are interested in our services, please do not hesitate to contact us at:

Taylor, Epure& Associates
tel: 0740 238 107
email: irina.mayer@taylor-epure.com
Dear Sir,

My name is Irina Mayer and I am a senior lawyer at Taylor, Epure & Associates Law Firm.Taylor, Epure & Associates is a Romanian law partnership that brought together Romanian and English lawyers practicing in Romania to create a leading full-service commercial law firm.
Therefore, I think we can be of great help for you as we are dealing with the legal issues of foreign, including British, clients.
If you are interested in our services, please do not hesitate to contact us at:

Taylor, Epure& Associates
tel: 0740 238 107
email: irina.mayer@taylor-epure.com