Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Doresc sa cumpar 3 mc de scandura de la un vecin
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Doresc sa cumpar 3 mc de scandura de la un vecin

buna ziua!
doresc sa cumpar 3 mc de scandura de la un vecin, care o are de cca 3 ani si nu mai are actele cu care a cumparat-o !
1. cum procedez?
2. care este cantitatea de material lemnos pe care o pot transporta fara aviz de lemn?
multumesc!
george-neagu, moderator