Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, As vrea sa stiu exact daca pot sa fiu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, As vrea sa stiu exact daca pot sa fiu incadrat ca ...

Buna ziua,

As vrea sa stiu exact daca pot sa fiu incadrat ca specialist resurse umane, specialist recrutare fara studii superioare?
Detin diploma de inspector de resurse umane si o diploma in managementul resurselor umane - curs de lunga durata cu supliment Europass care imi da acces la urmatoarele coduri :
333304 - Inspector de R.U.
242314 - Asistent/specialist R. U.
121205- Sef Serviciu R.U.
121207- Manager de R.U.
Lucrez de ceva vreme in domeniu insa as vrea o parere si din partea dumneavoastra.
Multumesc.
Da, puteti fi incadrat ca specialist resurse umane.
Multumesc