Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna! Dacă un imobil este cumpărat de 2 proprietari, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna! Dacă un imobil este cumpărat de 2 proprietari, trebuie ...

Buna! Dacă un imobil este cumpărat de 2 proprietari, trebuie ambii sa plateasca fiecare in parte TVA-ul de 5% sau se calculează TVA-ul per imobil indiferent de câți proprietari sunt ?
Se calculează TVA-ul per imobil indiferent de câți proprietari sunt.