avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 514 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un contract de vanzare-cumparare teren agricol ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un contract de vanzare-cumparare teren agricol incheiat in 2001 ...

Un contract de vanzare-cumparare teren agricol incheiat in 2001 poate fi anulat daca nu avea adeverinta de preemptiune?

Alte discuții în legătură

În urma unei succesiuni s-a găsit că pentru un lot de teren ... marysimo marysimo În urma unei succesiuni s-a găsit că pentru un lot de teren agricol sa încheiat un contract de vânzare-cumpărare din anul 2001 de care nu am avut ... (vezi toată discuția)
Am o problemă cu un contract de vânzare-cumpărare teren agricol. ... marysimo marysimo Am o problemă cu un contract de Vânzare-Cumpărare teren agricol. A fost încheiat pe 10 martie 2001. Problema este că ea și-a întocmit certificatul de ... (vezi toată discuția)
Bunicul meu a vândut un teren agricol încheind un contract ... marysimo marysimo Bunicul meu a vândut un teren agricol încheind un contract de vânzare cumpărare fără a parcurge procesul de preempțiune. Adică a primit un număr de ... (vezi toată discuția)