Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua, recent s-a schimbat numele străzii pe care ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua, recent s-a schimbat numele străzii pe care locuiesc ...

Buna ziua, recent s-a schimbat numele străzii pe care locuiesc și in buletin o am pe cea veche, doresc sa cumpar un apartament peste doua săptămâni oare se poate cu buletinul așa? Ca să refac buletinul dureaza o luna și nici măcar nu sunt in țara încă
Mariaandra28, utilizator