avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 823 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua, recent s-a schimbat numele străzii pe care ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua, recent s-a schimbat numele străzii pe care locuiesc ...

Buna ziua, recent s-a schimbat numele străzii pe care locuiesc și in buletin o am pe cea veche, doresc sa cumpar un apartament peste doua săptămâni oare se poate cu buletinul așa? Ca să refac buletinul dureaza o luna și nici măcar nu sunt in țara încă
Ultima modificare: Miercuri, 27 Septembrie 2023
Mariaandra28, utilizator

Alte discuții în legătură

Schimbare buletin, domiciliul pe o strada cu numele schimbat prin hcl lenny lenny Buna ziua Socrii mei s-au mutat pe o strada noua acum 10 ani si normal si-au facut buletin pe strada respectiva, dar chiar atunci se schimbase numele ... (vezi toată discuția)
Pasaport electronic fara domiciliu? Hana23 Hana23 M-am casatorit de curand si doresc sa iau numele sotului. Am fost la ambasada romana din Londra unde locuiesc de cateva luni, si mi s-a zis ca nu-mi pot ... (vezi toată discuția)
Schimbare denumire strada in cf miapereira miapereira Buna, Am cumparat un apartament si mi-am schimbat numele in urma casatoriei. Voiam sa-mi schimb buletinul, doar ca cei de la evidenta populatiei nu m-au ... (vezi toată discuția)