Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila "mobins sa"? ...

Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila "mobins sa"? Am nevoie de o adeverinta ca am lucrat in grupa 2 pentru dosarul de pensie.
Am vorbit cu cei de la arhivele nationale din bucuresti care mi-au spus sa vorbesc cu General Group Expert SPRL pentru ca ei sunt ultimii care au preluat arhivele.
Am luat legatura cu General Group Expert SPRL, care au zis ca arhiva nu a ajuns niciodata la ei si mi-au zis sa vorbesc cu cei de la CONSULTA 99 S.P.R.L.
Am luat legatura cu CONSULTA 99 S.P.R.L. si mi-au zis ca LIDER-Lichidare și Reorganizare SPRL au preluat arhivele de la ei.
Problema este ca nu gasesc niciun nr de telefon sau mail pentru LIDER-Lichidare și Reorganizare SPRL.
GoghieG, utilizator
Am gasit asta la o cautare pe net, vedeti si dvs. la care din numerele de aici ii gasiti
[ link extern ]