Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua în data de 22 vineri Septembrie 23 24 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua în data de 22 vineri Septembrie 23 24 septembrie ...

Bună ziua în data de 22 vineri Septembrie 23 24 septembrie firma a organizat o excursie iar ulterior mi s a luat câte un Bon în data de vineri 22 septembrie dar pe data de 22 septembrie vineri eu lucrând de pază 24 de ore întreb Este legal este corect Mulțumesc pentru răspuns
Ati fost in excursie sau ati lucrat ?
Am Lucrat toată ziua 24 de ore
AM LUCRAT TOATĂ ZIUA 24 DE ORE ÎN DATA DE VNERI 22 SEPTEMBRIE ȘI TOTUȘI MI SA LUAT UN BON . MENȚIONEZ CĂ NU AM FOST ÎN EXCURSIA ORGANIZATĂ ESTE LEGAL?CORECT?
Cristi Ciceala, utilizator
nu este corect ..trebuie sa vi se dea acel bon retinut.