Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Se poate monta bariera sau poarta de acces ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Se poate monta bariera sau poarta de acces la intrarea ...

Buna ziua. Se poate monta bariera sau poarta de acces la intrarea intr-o curte interioara in care exista locuri de parcare pentru care platim chirie primariei? Daca da, care sunt pasii?
Proiect tehnic, autorizatie de ctie./ montaj de la primarie. Pot aparea probleme legate de accesul salvarii, pompierilor, curier, etc.