avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Vă rog frumos, dacă cineva mă poate lămuri în ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Vă rog frumos, dacă cineva mă poate lămuri în următoarea ...

Vă rog frumos, dacă cineva mă poate lămuri în următoarea situație. Am două autoturisme înmatriculate pe numele meu, unul fiind folosit de alt membru al familiei și aș vrea să schimb numerele între cele două mașini. Cum trebuie să procedez ? Vă mulțumesc !

Alte discuții în legătură

Recuperare numere de inmatriculare de la noul proprietar zaris zaris Buna ziua. In luna august 2008 am vandut masina unei firme de intermediere auto, am incheiat contract de V-C si am radiat masina de la Administratia ... (vezi toată discuția)
Probleme cu radierea masinii forraistefan forraistefan Buna ziua, Am si eu o problema cu radierea unei masini proprietate privata,in decursul anului 2008 am scos masina proprietete privata si inscrisa pe numele ... (vezi toată discuția)
Numere provizorii, apoi numere vechi - legalitate rin82 rin82 Buna ziua as vrea sa va intreb si eu ceva ,eu miam scos numere provizorii de doua ori iar dupa aceia nu am mai mers sa-l scot si pe al treilea si miam pus ... (vezi toată discuția)