avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 386 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cine si in ce proportii este raspunzator pentru ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cine si in ce proportii este raspunzator pentru intarzieri la ...

Cine si in ce proportii este raspunzator pentru intarzieri la plata/ neplata in cazul unui SRL/ SA?
Cel mai recent răspuns: SCA IONESCU & NOVAC , Avocat 11:41, 12 Octombrie 2023
Trebuie detaliata intrebarea, in cazul in care doriti un raspuns, e mult prea general.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariul angajatului Cezaroctavian Cezaroctavian Buna, va rog sa ma ajutati cu un raspuns. Sunt angajat la o firma SRL cu contract de munca iar in contract la rubrica ( data/datele de plata a salariului ) ... (vezi toată discuția)
Ce sa fac? srl? pfa? asociatie familiala? rallyzone rallyzone Buna seara, Azi m-am hotarat sa-mi fac cont si sa intreb. Am o mica dilema, vreau sa-mi fac o \"firma\". Am terminat scoala de fotografie si as vrea sa-mi ... (vezi toată discuția)
Raspundere administrator/actionari steademare steademare In cazul actionarii in instanta a unei SRL, avand si actionari, raspunde doar administratorul sau si actionarii? Multumesc! (vezi toată discuția)