Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cine si in ce proportii este raspunzator pentru ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cine si in ce proportii este raspunzator pentru intarzieri la ...

Cine si in ce proportii este raspunzator pentru intarzieri la plata/ neplata in cazul unui SRL/ SA?
Trebuie detaliata intrebarea, in cazul in care doriti un raspuns, e mult prea general.