Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Dizolvare SRL- Start-Up
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Dizolvare SRL- Start-Up

Buna ziua, in ce conditii pot inchide o firma care a benediciat de finantare europeana,?Am finalizat perioada de sustenabilitate in iulie 2023. Deoarece am intampinat mai multe probleme pe parcursul implementarii, cu efort am ajuns la finalul perioadei de 18 luni implementare+6luni monitorizare. Multumesc.
shana_bts, utilizator
Trebuie văzut în concret în ce etapa din proiect sunteți, ce bunuri aveți, ce datorii. Pentru un răspuns corect discuția trebuie sa fie mai complexa. Teoretic, puteți închide firma, dar trebuie văzute condițiile.