Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Detin un pfa pentru montaj tamplarie pvc si aluminiu
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Detin un pfa pentru montaj tamplarie pvc si aluminiu

buna ziua, detin un pfa pentru montaj tamplarie pvc si aluminiu, pot sa transport marfa de la mine de acasa pana la client cu masina personala pentru a o monta acolo? pe marfa si montaj se elibereaza factura , transportul este calculat in pret, nu se ia bani separat pentru transport, doar sa pot sa imi fac treaba mai eficient, am nevoie de licienta de transport daca eu imi transport marfa mea ? marfa o comand de la o societate care imi livreaza la mine acasa cu factura, urmand ca eu sa facturez mai departe.
george-neagu, moderator