Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Cum se poate rezolva problema chiriașilor ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Cum se poate rezolva problema chiriașilor în bloc. ...

Bună ziua. Cum se poate rezolva problema chiriașilor în bloc. Avem o familie cu copii care sunt tare gălăgioși. Deranjează foarte mult. Ba mai mult pe ei ii deranjeaza lucrările izolate din bloc. Cum ca ii trezește copilul.
Buna seara!
Daca nu va intelegeti cu ei pe cale amiabila puteti contacta proprietarul.Copiii dorm in cele mai neasteptate momente,dar daca lucrarile din bloc sunt in afara orelor de liniste,nu au nimic de spus.