Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Webinariile sunt transmise in direct sau ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Webinariile sunt transmise in direct sau inregistrate ...

Buna ziua,
Webinariile sunt transmise in direct sau inregistrate pentru a fi urmarite oricand?
Conferința este înregistrată, așa că se poate urmări oricând.