Forum Discuţii juridice Executare silită Achizitie apartament in urma unei executari silite
Discuție deschisă în Executare silită

Achizitie apartament in urma unei executari silite

Sunt interesata sa achizitionez un apartament prin licitatie in cadrul unei executari silite. As dori sa stiu:
- ce riscuri exista, sa nu apara reclamatii ulterioare,
- cum ma pot proteja de aceste riscuri,
- la ce trebuie sa fiu atenta, ce sa verific in documentele pe care le voi primi de la executorul judecatoresc.
Multumesc anticipat!
natura1, utilizator
De o eventuala contestatie nu aveti cum sa va feriti.
Actul de adjudecare va fi actul dvs de proprietate.
gi-jane2, moderator